Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa wersja downloadera

• Please log in to reply
179 replies to this topic

#21 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 23:22:23

Witam Jestem nowym użytkownikiem i klientem Muve i moje pierwsze odczucia są tragiczne. Kupiłem w promocji Borderlans2 i ściągnięcie i instalacja przez Steama przebiegła szybko i sprawnie. Kupiłem też FarCry3 Blood Dragon i transfer przez Downloder Muve jest beznadziejny. Ściągam drugi dzień i mam 35%. Po odpaleniu Downloadera jest 500kB/s i w ciągu paru minut spada do <10kB/s. Porażka, nie polecam. Raczej się nie zdecyduję na zakupy w wersji elektronicznej, chyba że produkt będzie dostępny przez Steama. Pozdrawiam

Witam, grę Far Cry Blood Dragon można pobrać bezpośrednio z uplay. Czy moze Pan do mnie wysłać printscreen downloadera po użyciu kombinacji ctrl+shitf+alt+t ?

#22 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 23:23:29

Nowy downloader . Łącze 100 Mb, download 300k max. Coś chyba jest nie tak. Mierzcie siły na zamiary prosze. Pierwsza i ostatnia gra kupiona na Move.pl. Nie chce Was obrażać ale chyba Poczta Polska przy Was to demon szybkości.

Witam, Jaka grę pobiera?
  • max85@op.pl likes this

#23 Delvish

Delvish

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 00:04:54

Witam, link pod którym znajduje sie downloader to muve.pl/pages/download Czy ten link nie uruchamia pobierania?

Fajnie niestety pokazuje mi się takie coś  http://muve-img.cene...orry/index.html

#24 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 00:35:24

Adres IP z którego próbuje Pan pobrać downloader ze jest Pan poza terytorium Polski. Mam dzisiaj dostęp tylko do ipada ale rano postaram sie wystawić aplikacje z innej lokalizacji lub Ew wysłać mailem (15MB).

#25 Delvish

Delvish

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 00:48:17

akurat mieszkam w stolicy i mój IP jest raczej krajowy :(

#26 cartman4u

cartman4u

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 09:51:50

Witam, Jaka grę pobiera?

Deus Ex: HR. Już mam, na szczęście tylko jedną noc czekałem. Dziękuję za owocną współpracę, nie polecam się na przyszłość i życzę mnóstwa zadowolonych klientów. A tak na poważnie to najniższe ceny i promocje to nie wszystko, liczy się jeszcze obsługa na jakimś przyzwoitym poziomie, którego niestety Wam jeszcze brakuje.

#27 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 10:04:30

Deus Ex: HR. Już mam, na szczęście tylko jedną noc czekałem. Dziękuję za owocną współpracę, nie polecam się na przyszłość i życzę mnóstwa zadowolonych klientów. A tak na poważnie to najniższe ceny i promocje to nie wszystko, liczy się jeszcze obsługa na jakimś przyzwoitym poziomie, którego niestety Wam jeszcze brakuje.

Witam, Deus ex bunt ludzkości dostarczamy w formie klucza steam do pobrania właśnie przez platformę Steam. (Opis pobrania powinien być tez podany w mailu w którym otrzymał Pan klucz). Pozdrawiam
  • max85@op.pl likes this

#28 jager

jager

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 11:19:51

Witam

Miałem wrzucić screena Downloadera

Załączone miniaturki

• Muve.jpg

#29 wickedmatt

wickedmatt

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 11:51:14

[color=rgb(51,51,51);]Witam,
czy ktoś może korzystał z aplikacji do pobierania z systemem Win8? Mam dziwny problem, jakkolwiek bym nie uruchomił aplikacji zawsze podczas instalacji stoi zaraz na samym początku, pasek postępu się nie wypełnia, kompletnie nic się nie dzieje... próbowałem trybów zgodności, innej lokacji, trybu administratora i dalej nic. Ktoś miał podobny problem? Jeżeli nie to jest może alternatywna opcja pobrania gier z waszych serwerów (bezpośredni link)?[/color]

#30 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 11:56:53

Witam,

potrzebujemy Twó dxdiag mailem na adres pomoc.muve.pl. Jakie gry kupowałeś?

#31 wickedmatt

wickedmatt

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 11:59:21

Death road, ale to nie chodzi o grę, chodzi o sam downloader, nie mogę go w ogóle zainstalować, podrzuciłem dxdiag'a na maila.

#32 wickedmatt

wickedmatt

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 12:02:04

Tak to wygląda i nic. muve.png

#33 Delvish

Delvish

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 12:10:26

a co z moim battlestations pacific? czy jest jakaś inna możliwość sciągnięcia tego niż przez muve downloader?

#34 wickedmatt

wickedmatt

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 12:18:54

Ok, zrestartowałem PC i instaluje już normalnie, to prawdopodobnie problem mojego PC... za cholere nie wiem jaki bo po prostu restart pomógł, tak czy inaczej dzięki. :)

#35 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 12:41:31

a co z moim battlestations pacific? czy jest jakaś inna możliwość sciągnięcia tego niż przez muve downloader?

jakiś czas temu wysłałem do Pana prywatną wiadomość na forum w sprawie adresu mailowego..

#36 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 12:41:50

Ok, zrestartowałem PC i instaluje już normalnie, to prawdopodobnie problem mojego PC... za cholere nie wiem jaki bo po prostu restart pomógł, tak czy inaczej dzięki. :)

Super, najważniejsze że wszystko ok.

• max85@op.pl likes this

#37 jager

jager

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 13:30:55

Jeśłi chodzi o mój Far Cry Blood Dragon to faktycznie zarejestrowałem się na Uplay i za godzinkę będzie u mnie, co nie zmienia faktu że wy i wasz downloader jesteście do bani. Żeby w przyszłości oszczędzić klientom nerwów zamieszczajcie pełną informację skąd można pobrać grę (przy Borderlands było info że jest dostępne na Steamie, natomiast przy Blood Dragon nie było żeby zassać z Uplay bo wasze łącza nie wyrabiają)

PS.

Właśnie zasysam przez Uplay - 1,3MB/s oraz dla porównania przez Muve Downloader 0,1kB/s

Śmiech na sali !!!

#38 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 13:41:40

Jeśłi chodzi o mój Far Cry Blood Dragon to faktycznie zarejestrowałem się na Uplay i za godzinkę będzie u mnie, co nie zmienia faktu że wy i wasz downloader jesteście do bani. Żeby w przyszłości oszczędzić klientom nerwów zamieszczajcie pełną informację skąd można pobrać grę (przy Borderlands było info że jest dostępne na Steamie, natomiast przy Blood Dragon nie było żeby zassać z Uplay bo wasze łącza nie wyrabiają)

PS.

Właśnie zasysam przez Uplay - 1,3MB/s oraz dla porównania przez Muve Downloader 0,1kB/s

Śmiech na sali !!!

To nie do końca tak ale posypujemy głowę popiołem. W momencie w którym przerobilśmy nasz downloader w pierwszej kolejności skupiliśmy się na tytułach które są do pobrania tylko przez downloader. Tytuły takie jak FC3 do pobrania przez Uplay (na karcie produktu przy grach Steam podajemy że jest to klucz Steam, a przy produktach Uplay podajemy że jest to klucz Uplay) nie zostały jeszcze przerobione (musieliśmy ustalić priorytety, bo tytułów jest dosyć sporo)..

pozdrawiam,

#39 Larens

Larens

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 13:53:43

Witam

Wczoraj zakupiłem sobie Arcania: Gothic4 i dodatek Arcania: Upadek Setarrif, lecz dopiero w nocy przypomniałem sobie by go ściągnąć, ale co ja widzę z transferem stałym w dzień 25mb downloadu a w nocy 50mb a tu mi pobiera po 100kb/s mogę wiedzieć co tu jest grane. Wielokrotnie resetowałem downloadera to czasem podskakiwało od 1mb do 4mb pobierania na sekunde lecz po chwili wracało do 100kb/s teraz mam pozostawione tylko podstawową wersje gry by ściągało i bym nie przestraszył prędkości gdzie pobiera średnio 400kb/s...

Pozdrawiam

#40 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 08.12.2013 - 18:13:52

[color=rgb(51,51,51);]Witam,
czy ktoś może korzystał z aplikacji do pobierania z systemem Win8? Mam dziwny problem, jakkolwiek bym nie uruchomił aplikacji zawsze podczas instalacji stoi zaraz na samym początku, pasek postępu się nie wypełnia, kompletnie nic się nie dzieje... próbowałem trybów zgodności, innej lokacji, trybu administratora i dalej nic. Ktoś miał podobny problem? Jeżeli nie to jest może alternatywna opcja pobrania gier z waszych serwerów (bezpośredni link)?[/color]

Witam,

potrzebujemy Twó dxdiag mailem na adres pomoc.muve.pl. Jakie gry kupowałeś?

Aplikacja działa poprawnie na Win 8 i 8.1, zatem to nie w systemie operacyjnym leży problem. Jak pisał wroo, poproszę o podanie tytułu gry.

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych