Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa wersja downloadera

• Please log in to reply
178 replies to this topic

#1 Marcin

Marcin

Matuzalem

• Król Forum
  • 1649 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 12:08:54

Uwaga! Ważne!

Jeżeli macie problem z uruchomieniem muve downloadera, spróbujcie uruchomić go bezpośrednio przez plik wykonawczy "muvedownloader.exe", który znajduje się w katalogu, w którym zainstalowany jest program.

Domyślnie program odpala się przez "launcher.exe", co nie zawsze (jak się okazuje) działa. Oczywiście - pracujemy nad naprawą problemu.

Dodatkowo - pamiętajcie, żeby uruchamiać downloader jako administrator systemu.

#2 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 13:27:38

Cześć!

Przygotowaliśmy nową wersję downloadera (v150) która powinna rozwiązać większość wcześniejszych problemów z pobieraniem przez naszą aplikację (rezygnacja z protokołu p2p na rzecz http).

Jak zainstalować nowy downloader? Najprościej i najszybciej:

1. Odinstaluj całkowicie starą wersję (140)

2. Zainstaluj wersję nową (150). Możecie ją pobrać tutaj. (Wszystkie zakupione wcześniej tytuły będą oczywiście widoczne w nowej aplikacji).

Staramy się aby wszystkie pliki były jak najszybciej przerobione na wersję http. Spora część tytułów (a już na pewno te "największe") są już gotowe do pobierania.

Będziemy wdzięczni za Wasze opinie i uwagi.

wroo

#3 Loozak

Loozak

Uparty Gracz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 134 Postów:

Napisany 27.11.2013 - 14:09:15

Super. Dzięki :D

rm6yqp.jpg

#4 Krystian

Krystian

Gracz Niedzielny

• Members
  • PipPip
  • 32 Postów:

Napisany 28.11.2013 - 13:52:54

Wielkie Dzięki.

• Krystian likes this

#5 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 28.11.2013 - 13:55:41

Dajcie znać jak idą testy :)

#6 Arctus

Arctus

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 30.11.2013 - 21:39:56

chto prostite

#7 Bloobik

Bloobik

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 01.12.2013 - 08:04:55

Witam, czyli to, że nie mam ani jednej zakupionej wcześniej gry w katalogu muve downloadera to jest normalne ? Pomijając już fakt, że historia zakupów na moim koncie przestała istnieć, dobrze, że chociaż zachowałem maile z zamówieniami od 01.02.2011 roku to przynajmniej wiem co u Was kupiłem.

#8 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 02.12.2013 - 10:50:11

Witam, czyli to, że nie mam ani jednej zakupionej wcześniej gry w katalogu muve downloadera to jest normalne ? Pomijając już fakt, że historia zakupów na moim koncie przestała istnieć, dobrze, że chociaż zachowałem maile z zamówieniami od 01.02.2011 roku to przynajmniej wiem co u Was kupiłem.

Cześć,

mieliśmy "przeprowadzkę" serwerów i być moze to powodowało chwilowy brak widoczności gier w downloaderze.

Napisz proszę na pomoc@muve.pl podając swój login ze sklepu jeżeli nic się dzisiaj nie zmieniło - pomożemy.

#9 michal.godlewski@muve.pl

michal.godlewski@muve.pl

Nadzorca

• Ekipa muve.pl
  • 120 Postów:

Napisany 02.12.2013 - 11:27:04

Cześć,

pisząc do nas podaj nam od razu swój login do sklepu.

Michał Godlewski

michal.godlewski@muve.pl

#10 Skandal

Skandal

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 12:08:09

Dlaczego program pobiera gry tylko wcześnie rano, albo późnym wieczorem? Dlaczego prędkość pobierania gier w innym czasie oscyluje wokół kilku kilobitów? Albo ma status "w kolejce" jak pierwsze część Assasins Creed?

Czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy? Nie wywiązujecie się z umowy nie dostarczając mi możliwości pobrania gry.

#11 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 12:40:59

Dlaczego program pobiera gry tylko wcześnie rano, albo późnym wieczorem? Dlaczego prędkość pobierania gier w innym czasie oscyluje wokół kilku kilobitów? Albo ma status "w kolejce" jak pierwsze część Assasins Creed?

Czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy? Nie wywiązujecie się z umowy nie dostarczając mi możliwości pobrania gry.

Cześć, oprócz assassina o jakie tytuły chodzi? Czy pobrałeś nową wersję downloadera? (Zrezygnowaliśmy z połączenia p2p na rzecz http i takie przypadki nie powinny się już pojawiać. Jak pobrać nowy downloader opisałem na początku wątku)

#12 Skandal

Skandal

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 13:20:28

Cześć, oprócz assassina o jakie tytuły chodzi? Czy pobrałeś nową wersję downloadera? (Zrezygnowaliśmy z połączenia p2p na rzecz http i takie przypadki nie powinny się już pojawiać. Jak pobrać nowy downloader opisałem na początku wątku)

FarCry3 Blood Dragon. W tej chwili AC pobiera się z prędkością 80kb/s. Musiałem anulować wcześniejsze pobieranie gdzie doszedł do 50% i wyświetlił "w kolejce". Późnymi wieczorami mam transwer z pełną szykością (1MB/s). ISP to Orange po kablu, nie mam spowolnienia w pozostałych aplikacjach.

Tak, mam najnowsza wersję downlaodera.

#13 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 13:24:37

FarCry3 Blood Dragon. W tej chwili AC pobiera się z prędkością 80kb/s. Musiałem anulować wcześniejsze pobieranie gdzie doszedł do 50% i wyświetlił "w kolejce". Późnymi wieczorami mam transwer z pełną szykością (1MB/s). ISP to Orange po kablu, nie mam spowolnienia w pozostałych aplikacjach.

Witam,

FC3 można pobrać bezpośrednio przez Uplay. Sprawdzamy transfer po swojej stronie, ja u siebie pobieram grę obecnie z wykorzystaniem całego łącza. Czy może Pan nacisnąć ctrl+alt+shift+t i podesłać bezposrednio na mój adres mailowy print screena?

#14 Paweł

Paweł

muve digital

• Ekipa muve.pl
  • 55 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 14:34:19

Witam, u mnie Assassin's Creed również pobiera się z pełną prędkością. Czy przeglądarka świeżo po resecie komputera pokazuje np. z www.speedtest.net prędkość zbliżoną do prędkości maksymalnej Pańskiego łącza?

#15 Skandal

Skandal

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 17:53:31

Witam, u mnie Assassin's Creed również pobiera się z pełną prędkością. Czy przeglądarka świeżo po resecie komputera pokazuje np. z www.speedtest.net prędkość zbliżoną do prędkości maksymalnej Pańskiego łącza?

Problem w tym, że teraz muszę co kilka minut klikać pauzę - czyli resetować połączenia z seedami. Inaczej tracę dobrą szybkośc na rzecz 100kB/s.

#16 Delvish

Delvish

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 18:53:37

Cześć!

Przygotowaliśmy nową wersję downloadera (v150) która powinna rozwiązać większość wcześniejszych problemów z pobieraniem przez naszą aplikację (rezygnacja z protokołu p2p na rzecz http).

Jak zainstalować nowy downloader? Najprościej i najszybciej:

1. Odinstaluj całkowicie starą wersję (140)

2. Zainstaluj wersję nową (150). Możecie ją pobrać tutaj. (Wszystkie zakupione wcześniej tytuły będą oczywiście widoczne w nowej aplikacji).

Staramy się aby wszystkie pliki były jak najszybciej przerobione na wersję http. Spora część tytułów (a już na pewno te "największe") są już gotowe do pobierania.

Będziemy wdzięczni za Wasze opinie i uwagi.

wroo

[font="'times new roman', times, serif;"]Witam jestem tu nowy mam kupioną gre na Muve battlestation pacific i niestety nie mogę jej ściągnąć nie odpala mi się Muve downloader z tego linka też go nie mogę sciągnąć[/font]

[font="'times new roman', times, serif;"]co mam zrobić żeby pobrać grę??[/font]

#17 jager

jager

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 20:02:19

Witam

Jestem nowym użytkownikiem i klientem Muve i moje pierwsze odczucia są tragiczne.

Kupiłem w promocji Borderlans2 i ściągnięcie i instalacja przez Steama przebiegła szybko i sprawnie.

Kupiłem też FarCry3 Blood Dragon i transfer przez Downloder Muve jest beznadziejny. Ściągam drugi dzień i mam 35%.

Po odpaleniu Downloadera jest 500kB/s i w ciągu paru minut spada do <10kB/s.

Porażka, nie polecam. Raczej się nie zdecyduję na zakupy w wersji elektronicznej, chyba że produkt będzie dostępny przez Steama.

Pozdrawiam

#18 cartman4u

cartman4u

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 22:31:39

Nowy downloader . Łącze 100 Mb, download 300k max. Coś chyba jest nie tak. Mierzcie siły na zamiary prosze. Pierwsza i ostatnia gra kupiona na Move.pl. Nie chce Was obrażać ale chyba Poczta Polska przy Was to demon szybkości.

#19 Delvish

Delvish

Świeżak

• Members
  • Pip
  • 5 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 22:57:45

Witam

Jestem nowym użytkownikiem i klientem Muve i moje pierwsze odczucia są tragiczne.

Kupiłem w promocji Borderlans2 i ściągnięcie i instalacja przez Steama przebiegła szybko i sprawnie.

Kupiłem też FarCry3 Blood Dragon i transfer przez Downloder Muve jest beznadziejny. Ściągam drugi dzień i mam 35%.

Porażka, nie polecam. Raczej się nie zdecyduję na zakupy w wersji elektronicznej, chyba że produkt będzie dostępny przez Steama.

Pozd

Witam

Pozdrawiam

To i tak masz szczęście mnie się Downloader nawet nie uruchamia a na grę też kasę wydałem ;(

#20 wroo

wroo

Ojciec Chrzestny

• Ekipa muve.pl
  • 45 Postów:

Napisany 07.12.2013 - 23:19:24

Witam jestem tu nowy mam kupioną gre na Muve [color=#333333;]battlestation pacific i niestety nie mogę jej ściągnąć nie odpala mi się Muve downloader z tego linka też go nie mogę sciągnąć[/color]
[color=#333333;]co mam zrobić żeby pobrać grę??[/color]

Witam, link pod którym znajduje sie downloader to muve.pl/pages/download

Czy ten link nie uruchamia pobierania?

0 Użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych